Hostnet WordPress hostings

300X ĀTRĀKS

Izbaudiet līdz pat 300 reizes ātrāku Jūsu wordpress mājas lapas ielādes ātrumu ar optimizēto LiteSpeed Web Serveri un LSWS Cache.

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Hostnet WordPress hostings atrodas uz jaunākajiem SSD diskiem, kas nodrošina līdz pat 50 000 IOPS veiktspēju. Šādi tiek maksimāli uzlabota jūsu WordPress lapas ātrdarbība.

ĒRTS PANELIS

Jums būs pieejams ērti lietojams cPanel kontrolpanelis, kurā būs jau automātiski izveidota WordPress instalācija.

Hostnet Publiskā hostinga drošība

REZERVES KOPIJAS KATRU DIENU

Jūsu dati ir drošībā, jo ar R1Soft datu rezerves kopiju sistēmu tie tiek dublēti katru dienu.

KLIENTU ATBALSTS UN APMĀCĪBA

Izvēlieties Hosting pakalpojumus un mēs jums palīdzēsim ar kontu konfigurēšanu, rezerves kopiju atjaunošanu, kā atī e-pasta iestatīšanu.

MĒSTUĻU FILTRI

Jūsu rīcībā ir vairāki mūsdienīgi datu apstrādes mehānismi, kas efektīvi nodrošina gan ienākošā, gan izejošā e-pasta filtrēšanu no nevēlamiem sūtījumiem.

AIZSARDZĪBA PRET UZBRUKUMIEM TĪKLĀ

Sadarbībā ar CoudFlare aizsargājam jūsu datus pret hakeru,jeb DDos uzbrukumiem un nodrošinām mājas lapu nepārtrauktu darbību.

HOSTINGS LATVIJĀ

Drošs datu centrs – Nepārtrauktu mūsu datu centra darbību nodrošinām ar diviem neatkarīgiem elektrības un interneta piegādes kanāliem.

NOVĒROŠANA UN UZRAUDZĪBA 24/7

Mākoņserveriem nodrošinām nepārtrauktu diennakts fizisko un loģisko uzraudzību, kā arī datu plūsmas un slodzes novērošanu.

LiteSpeed Web serveris

Hostinga konts ir izveidots ar LiteSpeed Web serveri, kas būtiski uzlabo lapas ielādes ātrumu.

LiteSpeed web servera īpašības:

  • LiteSpeed Web Serveris (LSWS) augstās efektivitātes un zemās resursu prasības dēļ krasi pārspēj tuvākos konkurentus ar savu veiktspēju. Pat vidē bez kešatmiņas, LSWS arhitektūra piedāvā ievērojamas ātrdarbības priekšrocības Jūsu mājaslapai.
  • Izmantojot LiteSpeed Cache Solutions, Jūs variet manāmi palielināt mājas lapas veiktspēju. Šis LiteSpeed Cache ir iebūvēts LiteSpeed web serverī un vienkāršos “rewrite rules” ir iespējams pievienot gandrīz jebkurai mājas lapai un ievērojami sasniegt lielāku ielādes ātrumu.
  • LiteSpeed Cache iespējams sinhronizēt ar: vBulletin, Magento, WordPress u.c.
  • Advancēts pret-DDoS uzbrukumiem (dinamiski bloķē svešu IP uzbrukumus)

Par Hostnet

ATTAISNOJAM JŪSU UZTICĪBU UN KATRU IEGULDĪTO CENTU

Mēs ticam kvalitātei, drošībai, attīstībai un pieredzei. Visus šos principus ievērojam arī savā biznesā, lai jūs varētu rēķināties ar rūpīgāko hostingu Latvijā. Mūsu klienti to novērtē – savus uzņēmuma datus mums uztic gan lielas starptautiskas kompānijas, gan nelieli vietējie uzņēmumi.

PIEDĀVĀJAM INDIVIDUĀLUS RISINĀJUMUS

Jaunākās paaudzes tehniskais nodrošinājums, zināšanas un pieredze ļauj mums katram klientam piedāvāt tieši viņa vajadzībām atbilstošāko pakalpojumu, sākot no publiskā hostinga līdz individuālu serveru nomai un administrēšanai – lielāku datu apjoma glabāšanai.

MĒRĶTIECĪGI ATTĪSTAMIES JAU KOPŠ 2006. GADA

Līdz ar mūsu klientu biznesa attīstību augam arī mēs. Vairāk nekā 10 gadu laikā esam guvuši pieredzi dažādas noslogotības un nozīmes mājaslapu, e-komercijas sistēmu un portālu izvietošanā mūsu serveros, kā arī serveru tirdzniecībā, uzstādīšanā un administrēšanā.

MŪSU TEHNISKAIS NODROŠINĀJUMS IR DROŠĀKAIS BALTIJĀ

Savu klientu datus glabājam kvalitatīvajos DELL serveros, kā arī Baltijā drošākajā un modernākajā pazemes un virzemes datu centrā DEAC.

NODROŠINĀM PROFESIONĀLU TEHNISKO ATBALSTU

Glabājot informāciju mūsu datu centrā, droši varat rēķināties ar kvalitatīvu tehnisko atbalstu jebkurā laikā. Mūsu servisa centrs sniegs gan attālinātas konsultācijas, gan tehniski atrisinās jebkuru situāciju.

SEKOJAM TEHNOLOĢIJU PROGRESAM

Ik dienu pilnveidojam savus pakalpojumus, izmantojot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus. Sadarbībā ar klientiem atrodam arvien ērtākus, efektīvākus un ekonomiski izdevīgākus risinājumus ikdienas darbību veikšanai un biznesa mērķu sasniegšanai.

Hostings ir pakalpojums, kas nodrošina Jūsu mājas lapas, e-pastu vai jebkura cita interneta risinājuma pieejamību internetā.
Piedāvājam uzticamu mājas lapas hostingu sākot no uzstādīšanas serverī, e-pastu pārcelšanas un turpinot ar pastāvīgu uzraudzību uz resursu noslodzi un vietnes atrašanos tiešsaistē. Jūsu mājas lapa būs ātrāka, drošāka un stabilāka. Nodrošināsim mājas lapas darbību 99,9% gadījumos.

Jums būs pieejams:
neierobežots e-pastkastīšu skaits;
neierobežots e-pastkastītes izmērs;
neierobežota vieta mājas lapas izvietošanai un datu bāzēm.

Rekomendējam hostingu no HOSTNET