Mājas lapas izveide ir svarīga, lai uzņēmums vai organizācija darbotos veiksmīgi, tā sasniedzot esošos un potenciālos klientus. Mājas lapa mūsdienās ir ātrākais veids kā to panākt. Lai mājas lapa veiksmīgi darbotos, ir nepieciešams pievilcīgs vizuālais noformējums, kvalitatīvs saturs un pārskatāma struktūra. Katrs sīkums ir svarīgs, tāpēc mājas lapas izveidei jāpievērš liela uzmanība.
Izveidosim Jūsu mājas lapu atbilstoši mūsdienu aktualitātēm un standartiem.
Jūsu mājas lapu veidosim, ņemot vērā Jūsu idejas un uzņēmuma vai organizācijas koncepciju. Piedāvāsim atbilstošākos mājas lapas izstrādes risinājumus, kas ļaus uzsākt veiksmīgu klientu piesaisti. Mums ir svarīgi, lai izveidotā mājas lapa būtu ne tikai efektīva, bet arī vizuāli baudāma. Piedāvājam izveidot dažādas sarežģītības mājas lapas un to administrēšanas darbus.
Visvienkāršākā mājas lapa ir vizītkartes tipa mājas lapa. Vizītkartes mājas lapā informācija par mājas lapu tiek atspoguļota vienā lapā. Šādā veidā izveidota mājas lapa ir lieliski piemērota uzņēmumiem, kuri neplāno veidot plašu komunikāciju kanālu ar mājas lapas apmeklētājiem. Vizītkartes mājas lapu varam izveidot ar oriģinālu dizainu, kas atbilstu Jūsu tēlam un stilam.
Kā arī piedāvājam izveidot sarežģītāka tipa mājas lapas, kas piemērotas uzņēmumiem vai organizācijām ar lielāku informācijas apjoma nepieciešamību, unikāli izstrādātu dizainu, kas pielāgots logotipam un satura specifikai.
Veidojot Jūsu mājas lapu, apkoposim svarīgāko informāciju, izvirzīsim topošās mājas lapas darbības mērķus un vēlamos rezultātus. Kopā ar Jums izstrādāsim mājas lapas dizainu un struktūru. Pēc apstiprināšanas, veiksim nepieciešamos labojumus un papildinājumus. Darba gaitā informēsim Jūs par sasniegto mājas lapas izveides procesā. Veiksim testēšanas darbus, veidojot responsīvo dizainu. Kā arī pēc vienošanās, turpināsim rūpēties par Jūsu mājas lapu.