Mājas lapas izstrādes process

Mājas lapas izstrādes process paredz tehniskas zināšanas, lai nodrošinātu augstas kvalitātes mājas lapu, kas priecēs Jūs un Jūsu klientus, tāpēc mēs piedāvājam Jums uzticēt šo uzdevumu mums. Mājas lapa ir ieguldījums Jūsu organizācijas nākotnē, jo organizācijas klātbūtne interneta vidē mūsdienās ir ļoti svarīgs faktors ne tikai, lai attīstītos, bet arī lai sasniegtu klientus un komunicētu ar tiem. Mūsu uzdevums ir nodrošināt augstas kvalitātes, ērti lietojamu mājas lapu, kas atbilst Jūsu prasībām un izvirzītajiem mērķiem. Ne mazāk svarīgs ir mājas lapas dizains, kuru mēs izveidosim tā, lai tas būtu moderns, atbilstu mūsdienu prasībām, atspoguļotu Jūsu organizācijas būtību un spētu konkurēt.

Mēs veicam gan unikāli izstrādātu pilnu mājas lapas izveidi līdz tās uzstādīšanai un publicēšanai serverī, gan projektus, kas veidoti uz jau esošas WordPress bāzes. Mājas lapas izveide ir tikai sākums, kopumā tas ir ilgtermiņa process, lai nodrošinātu vislabākos rezultātus, tāpēc mēs piedāvājam turpmāku mājas lapas uzturēšanu un nodrošinām operatīvu palīdzību dažādās situācijās, kas ir svarīgi Jums un mums.

WordPress ir vispopulārākā vadības sistēma pasaulē, kuras tēmas vajag citu vārdu ir atsaucīgas lietojot uz dažādām viedierīcēm, piemēram, iPhone un iPad. Adaptīvs dizains nodrošina optimālu skatīšanos visdažādākajās ierīcēs, kas ļaus Jūsu klientiem lietot Jūsu mājas lapu dažādās dzīves situācijās. Mēs parūpēsimies par to, lai Jūsu mājas lapa būtu ērti un viegli lietojama, kā arī mājas lapas dizains būtu atsaucīgs uz dažādām viedierīcēm, kas ļaus Jums sasniegt Jūsu klientus vienmēr.

Mājas lapas izstrādes

Mājas lapas izstrādes administrēšana

Viena no lielākajām priekšrocībām ir WordPress administrēšanas sistēma, kas ļauj ērti un vienkārši ikdienā ievietot un papildināt saturu. Atkarībā no Jūsu vajadzībām, varam izveidot ērtu administrēšanas sistēmu, kas ļaus attiecīgiem darbiniekiem piekļuvi administrācijas sistēmai, atkarībā no to uzdevumiem.

Google analytics var palīdzēt Jums analizēt Jūsu mājas lapu, tās lapu saturu un Jūsu klientu reakciju uz to, tas ļauj Jums redzēt populārākās lapas un rakstus, lapas, kuras uzlabot un citus noderīgus aspektus Jūsu mājas lapā. Mēs piedāvājam uzstādīt Google analytics, kas ļaus Jums attīstīties un nodrošināt kvalitāti mājas lapas saturam, kas palīdzēs Jums iegūt jaunus un saglabāt jau esošos klientus.

Mājas lapas izstrādes

Mājas lapas izstrādes drošība

Mūsdienās vienas no lielākājām bažām cilvēkiem ir drošība interneta vidē. Mēs nodrošinām un izveidojam papildus drošību mājās lapām, lai tās būtu pasargātas no dažāda veida uzbrukumiem Jums un Jūsu klientiem. Drošība mūsdienās ir svarīgs aspekts, lai iegūtu klientu uzticību un attīstītos.