WORDPRESS MĀJAS LAPAS IZVEIDE – IZSTRĀDE

Mājas lapas izstrādes

KĀ IZVĒLĒTIES UN REĢISTRĒT DOMĒNA VĀRDU

Jūs esat juridiska vai fiziska persona, kas vēlās attīstīt savu pakalpojumu vai piedāvāto produktu mārketingu, izvietojot informāciju par savu piedāvājumu internetā.
Ar ko sākt?

Lai Jūsu interneta vietnes nosaukums gūtu popularitāti un paliktu klientu atmiņā, izvēlaties ar Jūsu pakalpojumiem saistītu mājas lapas nosaukumu – savu brenda domēna vārdu.
Ja Jūs orientējaties tikai uz Latvijas klientiem, iesakām izmantot savai jaunajai mājas lapai domēnu ar .lv paplašinājumu, kas būs automātiski attiecināms uz Latvijas kontingentu. Savu domēna vārdu Jūs variet reģistrēt NIC.lv , saņemot atlaidi, ja domēna vārdu reģistrēsiet uz diviem gadiem vai ilgāku laika periodu.
Bet, tā kā Jums ir jāizvēlas arī hostinga pakalpojums, rekomendēju reģistrēt domēnu pvienuviet pie hostinga pakalpojuma sniedzēja.
Domēna .lv reģistrācija uz vienu gadu maksā 12.05,- EUR un iesakām noteikti to reģistrēt uz savu vai savas kompānijas vārdu, lai pēc domēna apmaksas perioda beigām Jūs varētu pie vajadzības izrakstīt rēķinu uz savu kompāniju vai lai vienkārši Jums būtu jebkurā laikā brīva pieeja savam domēna vārdam.
Domēna vārdu .lv var reģistrēt jebkura fiziska vai juridiska perona, neatkarīgi no valstiskās piederības.
Gadījumā, ja Jūsu mājas lapa ir orientēta uz starptautisku kontingentu, iesakām izmantot .com vai citu starptautisku paplašinājumu, kuru Jūs variet reģistrēt arī pie rekomendētā domēnu reģistratora AREA.lv .
Jums ir iespēja reģistrēt arī uz Jūsu darbības nozari attiecināmu domēna vārdu, izvēloties to no jaunajiem paplašinājumiem. Šajā gadījumā iesakām izmantot GODADDY.com domēnu reģistrēšanas vietni.

KĀ IZVĒLĒTIES HOSTINGA PAKALPOJUMA SNIEDZĒJU

No servera, uz kura tiks uzturēta Jūsu mājas lapa, ir atkarīgs tās ielādes ātrums Jūsu klientiem un pieejamība, kurai ir jābūt ne mazākai par parasti līgumā garantētiem 99,9%. Izvēloties mājas lapas uzturētāju – hostingu, pievērsiet uzmanību arī hostinga administrēšanas paneļa iespējām. Jums jāvar automātiski uzinstalēt jebkuru no bezmaksas mājas lapas platformām, datu bāzu uzturēšana, hostingam jānodrošina ikdienas failu un datubāžu rezerves kopēšana – BACKUP , diennakts tehniskais atbalsts ja ne telefonisks, tad ar saziņu caur e-pastu.
Hostinga kontrolpanelī Jūs varēsiet piekļūt failiem un datu bāzēm gan caur pašu paneli, gan caur FTP ar populārāko programmu FILEZILLA, un tiešo pieeju pie datu bāzēm ar PHPMyadmin.
Kā arī Jūs paši varēsiet veikt domēna vārda pāradresāciju uz citu domēnu, apakšdomēnu neierobežotu izveidošanu un e-pasta kastīšu izveidošanu.
Ja hostinga pakalpojuma sniedzējs piedāvā izvietot, piemēram, divus domēnus, bet tikai vienu datu bāzi, tas ir mārketinga triks, tādēļ labāk izvēlieties citu pakalpojuma sniedzēju. Arī e-pasta kontus Jums jāvar izveidot bez to skaita ierobežojumiem, tāpat arī mājas lapas apmeklētāju trafikam ir jābūt neierobežotam.
Jau gadiem pārbaudīts un uzticams hostinga pakalpojuma sniedzējs ir AREA.lv , kura serveri fiziski atrodas Nīderlandē. No ārzemju WordPress platformas hostinga pakalpojuma sniedzējiem varat izvēlēties BLUEHOST.com .

WORDPRESS PLATFORMAS INSTALĀCIJA

Kā jau minējām, Jūsu mājas lapas uzturētāja pakalpojuma kontroles panelim jānodrošina automātisku viena klikšķa WordPress instalāciju, kas sevī iekļauj arī datu bāzes izveidi un WordPress tēmu automātisku pieslēgšanu, paziņojumus par atjauninājumiem, drošības moduļu pievienošanu, automātiskus WordPress, WP tēmu un spraudņu atjauninājumu.

Instalējot WP automātiski, noteikti nomainiet WP failu izvietošanas direktorijas nosaukumu no WP, vēlams samainīt standarta WP-ADMIN paneļa saiti priekš WP administratora piekļuves kā arī nomainiet administratora paneļa piekļuves vārdu, kurš pēc noklusējuma ir ADMIN. Ja Jūsu serverī glabāsies vairākas mājas lapas, tad WP datubāzes nosaukumu izvēlaties attiecināmu uz šo domēna vārdu.
Ģenerējiet savu jauno paroli automātiski, lai Jūs varētu piekļūt mājas lapai tikai iekopējot to no e-pasta vai automātiski pieslēdzoties no sava datora vai hostinga kontrolpaneļa.

WORDPRESS TĒMAS IZVĒLE – PREMIUM WP TĒMAS LEJUPIELĀDE

Kad WordPress platforma ir veiksmīgi uzinstalēta, Jums jāizvēlas savas mājas lapas darbībai piemērots dizains – tēma. Pati populārākā un veiksmīgāk pārdotā WordPress tēma ir AVADA kura lietderīgi var tikt izmantota kā informatīvām dažādu jomu mājas lapām, tā arī e-veikalu izstrādei, blogam, forumam, pakalpojumu rezervācijai, ziņu portālam, autonomai u.t.t.. AVADA tēmas cena ar lifetime atjauninājumiem ir 60,- $.

AVADA piedāvā jau gatavus DEMO mājas lapas variantus viena klikšķa attālumā, pēc kuru instalācijas Jums vienkārši jānomaina izvietojamie teksti, saites un attēli kā arī kontaktinformācija.

WORDPRESS PLATFORMAS APSKATS

AVADA WORDPRESS TĒMAS APSKATS

MĀJAS LAPAS IZVEIDE VAIRĀKĀS VALODĀS AR WPML.ORG

Lai Jūsu mājas lapa būtu pieejama vairākās valodās ir daži bezmaksas WP spraudņi kā qTranslate, bet rekomendējam valodu atbalstam izmantot tikai un vienīgi WPML.org moduli.

TĀLRUNIS INFORMĀCIJAI

29999479