Mājas lapas izveide – process.

Mājas lapas izstrāde paredz ļoti daudz tehnisku zināšanu, tāpēc, lai veiksmīgi noritētu mājas lapas izstrāde, uzticiet šo uzdevumu mums.
Mājas lapa ir efektīva ilgtermiņa investīcija, jo pieredzējušu profesionāļu izveidota web lapa vienmēr atmaksāsies. Mūsu galvenais uzdevums ir izstrādāt unikālas, gaumīgas un ērti lietojamas mājas lapas. Mūsu galvenie mērķi ir izveidot tādu mājas lapas dizainu, kas būtu moderns, atbilstu mūsdienu prasībām, būtu ērti uztverams, kā arī mājas lapas apmeklētājiem būtu patīkami uzturēties Jūsu mājas lapā. Mēs sniedzam gan atsevišķus web izstrādes pakalpojumus, gan veicam pilnu mājas lapas izveides ciklu no dizaina izstrādes līdz mājas lapas publicēšanai serverī.
Ar mājas lapu izveidi nekas nebeidzas. Tās ir ilgtermiņa attiecības. Mājas lapas turpmāka uzturēšana un spēja operatīvi palīdzēt dažādās situācijās ir būtiska mūsu klientiem un mums.

Piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

koncepcijas izstrāde;
dizaina izstrāde;
dizaina uzstādīšana uz satura vadības sistēmas;
papildu moduļu izstrāde;
pēcizstrādes apkalpošana (funkcionalitātes papildināšana,  dizaina uzlabošana, informācijas papildināšana, u.c.).
Mēs Jums palīdzēsim izplānot Jūsu topošo mājas lapu, noteikt prasības, darba apjomu un izmaksas, piedāvāsim veiksmīgu mājas lapas funkcionalitāti, izkārtojumu un dizaina risinājumu.
Sazinieties ar mums

Pirms uzsākt mājas lapas izveidi ir jābūt idejai. Ko gribat redzēt jūs un ko lai redz citi mājas lapā. Mēs iesakām sākt ar krāsas izvēli visbiežāk tas ir trīs krāsu savienojums. Krāsas rada mājas lapas noskaņu. Pareizi apvienojot šīs trīs krāsas rodas pamats mūsdienīgai mājas lapai.
Ir divu veidu mājas lapas kas tiek veidotas pirmais variants ir gaiša rakstura mājas lapa, otrais variants ir tumša rakstura.
Protams kad nozarei kādai tiek veidota mājas lapa ir ļoti svarīga loma. Bet bieži vien var to mainīt vai gaumīgi apspēlēt.

Mājas lapa ir Jūsu “seja” internetā. Pareizi izstrādāta mājas lapa nozīmē, pirmām kārtām, atpazīstamību, jo bez datoriem un mobilajām ierīcēm mūsdienās nekas nenotiek.

WordPress Mājas lapas izveide & izstrāde.

Viss, kas jums nepieciešams, lai izveidotu unikālu mājas lapu.

Mēs piedāvājam pilnu servisu WordPress mājas lapas dizains un izstrāde. No vienkāršas porfolio mājas lapas līdz uzlabotas e-komercijas risinājumu ar integrētu foruma vai dalības vietnes, mēs varam radīt optimālākos risinājums, lai sasniegtu mārketinga mērķus un uzdevumus. Ja jums ir kaut kas unikāls vēlaties izveidot, mēs radīsim labāko risinājumu, kas ietvert Jūsu vēlmes. Veicam kodēšanas darbus individuāliem projektiem .
Visas mūsu mājas lapas izveides un attīstības projekti ir unikāli. Katrs projekts tiek īpaši izvērtēts no SEO, grafiskais dizains, saturs un tālākā attīstības plāna.

Mūsu galvenais un primārais uzdevums ir izveidot mājas lapu kas priecē Jūs un citus.

Pareiza atslēgvārdu izvēle, pielāgots dizains un  optimizācija un daudz citas nianses, kas palielina mērķa auditoriju un potenciālos pircējus kas palielina jūsu peļņu interneta vidē.

Mājas lapas ar  WordPress tiek izveidotas ar jaunākajām tehnoloģijām

WordPress tēmas ir atsaucīgi, kas nozīmē, ka tie tiks automātiski pielāgojas mobilajām ierīcēm, piemēram, iPhone un iPad. Adaptīvs tīmekļa dizains (pazīstams arī kā RWD) ir web dizains pieeja, kas nodrošina optimālu skatīšanās visdažādākajās ierīcēs. Viens vietnē var ievietot darbvirsmas datoru monitori, planšetdatoru un mobilo telefonu. Tas ietaupa jūsu izstrādes laiku, kā arī samazina pastāvīgās uzturēšanas izmaksas.

WordPress tēmas ir atsaucīgi, kas nozīmē, ka tie tiks automātiski pielāgojas mobilajām ierīcēm, piemēram, iPhone un iPad. Adaptīvs tīmekļa dizains (pazīstams arī kā RWD) ir web dizains pieeja, kas nodrošina optimālu skatīšanās visdažādākajās ierīcēs. Viens vietnē var ievietot darbvirsmas datoru monitori, planšetdatoru un mobilo telefonu. Tas ietaupa jūsu izstrādes laiku, kā arī samazina pastāvīgās uzturēšanas izmaksas.

Visi mūsu WordPress dizaina projekti tiek veidoti uz Avada vadības sistēmu. Vairāk nekā 315,202 WordPress lietotāji uzticas Avada vadības sistēmai. Ideāli piemērota profesionāļiem kā arī lietotājiem kas tikai uzsāk savu ceļu WordPress pasaulē.

Mājas lapas veiktspēja ir galvenais bažas mums, tāpēc jums nav jāuztraucas par to. Ar Avada mēs varam izveidot mājas lapu ar daudzfunkcionālām iespējām.

Mēs izveidojam papildus drošību lai jūsu mājas lapa ir droša no neskaitāmiem ļaundariem kas vēlas iegūt informāciju.

Atjaunināt vai pielāgot savu vietni viegli, izmantojot kolonnas, un vairākas lapas izkārtojumu. Pasaulē mājas lapas  pastāvīgi attīstās, un jūsu mājas lapas ir pārāk.

Kāpēc Mēs izvēlamies WordPress vadības sistēmu (CMS)

  • WordPress ir web programmatūra, ko var izmantot, lai izveidotu augsti funkcionālu mājas lapu vai blogu.
  • WordPress ir bezmaksas un viegli apgūstams visiem.
  • WordPress sākās kā blogu sistēmā, bet kopš tā attīstījusies izmantot kā pilna satura vadības sistēmu, un ar pieeju  tūkstošiem spraudņu un dizaina elementiem.
  • Vairāk nekā 25 miljoni cilvēku pasaulē ir izvēlējušies WordPress Vadības sistēmu (CMS) savām mājas lapām vai blogiem. Visievērojamākie lietotāji kas izmanto WordPress ir CNN, The New York Times, Katy Perry, The Ford Story, Wheaton College, MTV Newsroom Mashable un WSJ Magazine. Uzziniet vairāk

www.WordPress.org