Mājas lapas izveide sākas ar mērķu un uzdevumu noskaidrošanu, kādi ir izvirzīti topošajai mājas lapai. Pēc koncepcijas un mērķu noskaidrošanas sākas mājas lapas izveides process.

Jūsu mājas lapu mēs izstrādāsim ar vadības sistēmu CMS (Content Managment System), kas ļaus pārvaldīt mājas lapas saturu un izmainīt tajā tekstuālo informāciju vai grafiskos elementus. Mājas lapa būs pielāgota Jūsu individuālajām vai uzņēmuma vajadzībām. Sistēma nesaturēs neko lieku un nevajadzīgu. Izmantojot satura vadības sistēmu, satura pārvaldīšana būs ērta un mājas lapas izstrādātais risinājums būs saprotams un ērti lietojams.

Mājas lapas risinājums var būt ļoti specifisks ar papildus funkcionalitāti vai pielāgotām vajadzībām no klienta puses. Visvieglākais veids, kā iegūt mājas lapu ar satura vadības sistēmu ir to izveidot uz kādas no dinamiskajām satura vadības sistēmu platformām. Veidojot mājas lapu ar kādu no vadības sistēmas rīkiem ir vienkārši izveidot pilnvērtīgu un pilnībā optimizējamu mājas lapu, ar ko iespējams veikt visas nepieciešamās darbības mājas lapas optimizācijā un pilnveidošanā.

Visbiežāk mājas lapu izstrādājam WorldPress vidē, kas ir pasaulē populārākā mājas lapu izstrādes sistēma. Uz doto brīdi vairāk kā 10% izveidotās mājas lapas ir izveidotas uz WorldPress bāzes no visām mājas lapām. 20% izvēlas WorldPress kā pamatbāzi savai mājas lapai. WorldPress sistēmai ir pieejami vairāki tūkstoši papildinājumu, kā paplašināt mājas lapas funkcionalitāti. WorldPress ir ērta vadības sistēma, kas klientam atvieglo mājas lapas satura ievietošanu un rediģēšanu. Šī sistēma atbalsta daudz dažādu dizaina sagatavju, tāpēc atrast piemērāmo dizainu Jūsu mājas lapai būs viegli un ātri. Piedāvājam arī WorldPress unikālo dizaina izstrādi, lai Jūsu mājas lapa izskatītos tieši tā kā Jūs vēlaties un atšķirtos uz citu lapu fona. Izstrādājam arī WorldPress spraudņus, kas paplašina mājas lapas funkcionalitātes iespējas.